XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 08.08.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: parafiasobota@wp.pl

Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.

2. Za tydzień w niedzielę przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP.
Święcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św.
3. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:
– za ofiary przelewane na konto parafialne.
– za ofiary składane w kościele w kopertach.
– za ofiary składane na kolejny etap prac renowacyjnych !!!
– za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła.
– za posprzątanie kościoła i dekorację kwiatami.
  • Do gruntownej renowacji i naprawy trafiają kolejne ławki z kościoła. Bardzo dziękuję z tą inicjatywę i pomoc w tych pracach.
  • Trwają też prace przy remoncie i renowacji ogrodzenia i bram wokół świątyni.
  • Dzisiaj druga niedziela miesiąca – ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na prace remontowe trwające wokół naszej świątyni.