XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 22.10.2023 r.

1. TRWA – miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe:
WSZYSTKICH OD DZIECI POCZĄWSZY NA STARSZYCH SKOŃCZYWSZY.
NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE: CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY O GODZ. 18.30.
DZIECI ZAPRASZAM NA SPECJALNE DLA NICH NABOŻEŃSTWO W KAŻDY PIĄTEK O GODZ. 17.30.

2. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, za życzliwość, wszelką pomoc i ofiarność w minionym tygodniu:

• Za ofiary składane w kościele i przelewane na konto parafialne.
3. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz ofiarowane kwiaty.
Troskę o estetykę i czystość naszej świątyni zakończyli mieszkańcy Złotkowa. Serdecznie dziękuję Wszystkim za odpowiedzialność i podjęty trud, by nasza świątynia i teren wokół niej był zawsze czysty i zadbany, to przecież wizytówka nas wszystkich.
Bardzo proszę by teraz ten ważny i odpowiedzialny obowiązek podjęli mieszkańcy

ZŁOTNIK
z ulic: KOCHANOWSKIEGO:

Pp: Fabiś, Walkiewicz, Frydrych, Kowalczewscy, Konenc, Modliborscy
– z kwiatami

Informacja do osoby zajmującej się dekoracją kwiatową kościoła.

4. Zbliża się uroczystość Wszystkich świętych. Już dzisiaj pragnę poinformować, że tego dnia Msza św. na naszym cmentarzu parafialnym będzie o godz. 11.00.
Natomiast w kościele o godz. 8.00.
Miesiąc listopad, to czas naszej szczególnej pamięci o tych, którzy już odeszli, my jako ludzie wierzący naszą miłość i pamięć pragniemy wyrazić darem, który płynie z naszego serca, a którym jest modlitwa.
Kartki na wymienianki wyłożone są z tyłu kościoła.

Od 24 października będzie można przy naszym cmentarzu nabyć stroiki, oraz zamówić odpowiednie dekoracje na grób pod nr. 503 – 015 – 218.

5. W następną niedzielę dzieciom komunijnym poświecę różańce na Mszy św. o godz. 11.00.