XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07.2024 r.

W środę zapraszam na nowennę.
2 Z racji przypadającego wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców, które przypada 25 lipca, w najbliższą sobotę i niedzielę modlitwa i błogosławieństwo, oraz świecenie pojazdów mechanicznych po każdej Mszy św.
Ofiary, które z tej okazji złożycie przeznaczone są na ciepło w czasie zimy w naszym kościele i ofiary, które potrzebne są na zrobienie ostatnich nowych czterech okien, które czekają jako najbliższa i najpilniejsza inwestycja.
3. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
  • Za prace przy zieleni wokół kościoła.
  • Dzisiaj druga niedziela miesiąca.
    Ofiary zbierane w kościele przeznaczone są na cele inwestycyjne w parafii. Bardzo dziękuję.
4. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego i za ofiarowane kwiaty.
Proszę, by w tym tygodniu o czystość i estetykę naszej świątyni zadbali

MIESZKAŃCY SOBOTY:

Z ul. Poznańskiej: Pp: Mieszkańcy Bloku 24. i 24 A.
– z kwiatami..

Dla wspólnego dobra i porządku termin sprzątania proszę ustalić z Panem Kościelnym.
Jeżeli w porządku sprzątania pojawili się nowi mieszkańcy i nie są wymienieni, również serdecznie zapraszam do współpracy.
Profesjonalną dekoracją kościoła dla wspólnego dobra wszystkich zajmuje się

Pani Mirosława Letkiewicz / tel. 501 956 380 /