XVII Niedziela zwykła 04.10.2020 r.

1. W miniony wtorek przeżywaliśmy w naszej parafii sakrament bierzmowania. Pragnę Wszystkim serdecznie podziękować za wszelką pomoc w przygotowaniu tej uroczystości i jej przeżyciu.
  2. Trwa miesiąc październik miesiąc modlitwy różańcowej, w tym szczególnym czasie zapraszam Wszystkich bez wyjątku od najmłodszych do najstarszych do gorliwej modlitwy różańcowej każdego dnia. Prosimy szczególnie Boga przez wstawiennictwo MB Różańcowej, by nas zachował od wszelkich nieszczęść, a szczególnie od powietrza, głodu, ognia i wojny.
    Modlitwa różańcowa codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 18.30. W niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00.
  3. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi z pomocą:
    • za ofiary przelewane na konto parafialne,
    • za ofiary wrzucane do skarbonek i składane w kościele,
    • trwają prace remontowe przy renowacji elewacji – szczególnie dziękuję za ofiary składane na ten cel,
    • za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła,
    • za odpowiedzialność, zrozumienie i dyscyplinę w przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych,
    • za pomoc w gruntownym sprzątaniu kościoła. Bardzo serdecznie dziękuję.
      W tym tygodniu proszę o pomoc Panie i Panów w piątek o godz. 20.00.
  4. Za tydzień druga niedziela miesiąca – ofiary zbierane w kościele będą przeznaczone na trwające prace renowacyjne przy elewacji naszej świątyni.
  5. Za tydzień przeżywać będziemy w całej Polsce tradycyjne już „Dzień Papieski”. Wśród inicjatyw tego dnia można między innymi złożyć ofiarę do puszek przed kościołem na stypendia naukowe dla młodzieży z biednych rodzin.

Z A P O W I E D Z I

Glazer Justyna st. wol. parafia Sobota