XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 25.07.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: parafiasobota@wp.pl

Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.

2. W dniach od 30 lipca do 17 sierpnia będę poza parafią. Zastępować mnie będzie Ojciec Adam Wołowicz ze Zgromadzenia Ojców Werbistów.
3. Sołectwo Golęczewo i Osiedle Grzybowe organizują FESTYN CHARYTATYWNY, DLA ANI – naszej parafianki. Koszt ratujący życie Ani – operacja kręgosłupa w USA to 2 mil. złotych. Festyn odbędzie się 31 lipca – sobota, od godz. 13.00 – 20.00. na boisku przy ul. Dworcowej w Golęczewie. W imieniu Organizatorów zachęcam i zapraszam Was Wszystkich. Bliższe informacje na plakacie w gablocie.
4. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:
– za ofiary przelewane na konto parafialne.
– za ofiary składane w kościele w kopertach.
– za ofiary składane na kolejny etap prac renowacyjnych !!!
– za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła.
– za posprzątanie kościoła i dekorację kwiatami.
5. Do gruntownej renowacji i naprawy trafiają kolejne ławki z kościoła. Bardzo dziękuję z tą inicjatywę i pomoc w tych pracach.
Trwają też prace przy remoncie i renowacji ogrodzenia i bram wokół świątyni.