XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 24.10.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: sanktuariumsobota.pl
Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
2. OD DZISIEJSZEJ NIEDZIELI ROZPOCZYNAMY TRANSMISJĘ MSZY ŚW. NA PARKINGU, TAK ABY WSZYSCY MOGLI BEZPIECZNIE WYWIĄZAĆ SIĘ Z PODSTAWOWEGO OBOWIĄZKU KATOLIKA I UCZESTNICZYĆ W NIEDZIELNEJ EUCHARYSTII !!!!
3. Przeżywamy miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej, w tym szczególnym czasie zapraszam Wszystkich od najmłodszych do najstarszych do gorliwej modlitwy różańcowej.
Modlitwa różańcowa:
codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 18.30.
W niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00.
4. Przed nami Uroczystość Wszystkich Świętych.
Już dzisiaj informuję, że w Uroczystość Wszystkich świętych
Msza św. na cmentarzu będzie o godz. 11.00.
Miesiąc listopad to czas szczególnej naszej pamięci i miłości do tych, którzy już odeszli.
Naszą miłość do naszych bliskich zmarłych pragniemy wyrazić jedynym naszym darem serca, który wobec nich posiadamy – darem modlitwy.
Za naszych bliskich zmarłych w miesiącu listopadzie będziemy się modlili modlitwą różańcową połączoną z wymieniankami. Kartki na wymienianki wyłożone są już dzisiaj z tyłu kościoła. Okażmy miłość tym którzy już odeszli od nas naszym wyrazem pamięci modlitewnej.
5. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:
– za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele – rozliczenia finansowego dokonam w drugą niedzielę listopada.
– za ofiary składane na kolejny etap prac remontowych!!!
– za posprzątanie terenu przykościelnego.
– za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła.
– za posprzątanie kościoła i dekorację kwiatami.
– za prace związane instalacją elektryczną na zewnątrz kościoła.
– za wszelką inną Waszą pomoc, która przyczynia się do godnego funkcjonowania naszej wspólnoty parafialnej.Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Misje.
6. Z A P O W I E D Z I
Janik Sandra st. wol. parafia Sobota