XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 21.08.2022r.

1. W środę tradycyjnie zapraszam do wspólnej modlitwy o dar pokoju w czasie Nowenny i Mszy św. o godz. 19.00.
2. W piątek przypada Uroczystość MB Częstochowskiej. Czcicieli MB zapraszam na Mszę św. o godz. 19.00.
3. W minionym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty
parafialnej:

• Śp. Bogusławę Piechowiak z Golęczewa. Pogrzeb odbył się w piątek na naszym cmentarzu parafialnym.
  • Śp. Józefa Grygiel z Bytkowa. Pogrzeb odbył się w sobotę również na naszym cmentarzu parafialnym.

Polecam Ich Miłosiernemu Panu.

4. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością, ofiarnością i pomocą:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele .
  • Za ofiary składane na spłacenie „DŁUGU”.
  • Za ufundowanie nowej elektronicznej tablicy informacyjnej na zewnątrz kościoła, za jej oprawienie w drewnie, podłączenie i zamontowanie.
  • Za prace przy zieleni wokół kościoła.
  • Za posprzątanie kościoła i terenu, oraz dekorację kwiatami.
5. Wielkimi krokami zbliża się największa Uroczystość w naszej parafii, którą będzie tegoroczny odpust.
W tym roku przypada on w drugą niedzielę 11 września.
Najważniejsze wydarzenia to:

• Rekolekcje parafialne, które potrwają od soboty 3 września do środy 7 września.
  • Msza św. na cmentarzu w piątek 9 września – kartki na wymienianki wyłożone są już z tyłu kościoła.
  • Głównym punktem i najważniejszym będzie Uroczysta
    Suma Odpustowa w niedziele 11 września o godz. 12.00.
    Z dziękczynieniem za tegoroczne zbiory.
    Wydrukowany program odpustu można otrzymać dzisiaj przed kościołem.
    Jak co roku liczę na Wasze zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu i przeżyciu tych Uroczystości.