XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 22.08.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: parafiasobota@wp.pl

Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.

2. W minionym tygodniu zmarł śp. Andrzej Jeziorek z Pawłowic. Pogrzeb odbył się w miniony czwartek na cmentarzu w Kiekrzu.
W sposób szczególny polecam Go Miłosiernemu Panu.
3. W najbliższy czwartek przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Wszystkich czcicieli MB zapraszam na Mszę św. o godz. 19.00.
4. W niedzielę 12 września przypada Uroczystość Odpustowa w naszej parafii.

W związku z panującą sytuacją i warunkami sanitarnymi odpust poprzedzony będzie rekolekcjami parafialnymi, które przygotują nas odo odpustu jak i na nawiedzenie Obrazu Jasnogórskiego, który będzie miał miejsce 4 października.

W piątek przed odpustem będzie miała miejsce Msza św. na cmentarzu. Modlić się wtedy będziemy za naszych bliskich zmarłych jak i przez cały miesiąc wrzesień na wymieniankach. Kartki na wymienianki wyłożone są już z tyłu kościoła.

Wszystkie informacje i cały program czekających nas uroczystości podam za tydzień.

5. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:
– za ofiary przelewane na konto parafialne.
– za ofiary składane w kościele w kopertach.
– za ofiary składane na kolejny etap prac renowacyjnych !!!
– za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła.
– za posprzątanie kościoła i dekorację kwiatami.
  • Do gruntownej renowacji i naprawy trafiały wszystkie ławki z kościoła. Zostały już te prace zakończone. Bardzo serdecznie dziękuję za ten trud kolejnej poważnej inwestycji w naszym kościele. Nasz parafianin podjął się tego trudu, który wymagał wiele wysiłku i pracy, by przywrócić bardzo zniszczone ławki do pierwotnego stanu. Tym bardziej moja wdzięczność i podziękowanie za wytrwałość i ogrom włożonej pracy.
  • Trwają też prace przy remoncie i renowacji ogrodzenia i bram wokół świątyni.