XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 29.08.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: parafiasobota@wp.pl

Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.

2. W najbliższą środę zapraszam na nowennę. Tego dnia rozpoczyna się nowy rok szkolny. Zapraszam wszystkie dzieci, które rozpoczynają naukę w pierwszych klasach. Podczas Mszy św. poświęcę im tornistry.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.
Okazja do spowiedzi w piątek w godz. 17.00 – 18.30.
Wystawienie NS o godz. 17.00 i adoracja do godz. 19.00.
O godz. 19.00 Msza św. z koronką do Miłosierdzia Bożego.
4. W niedzielę 12 września przypada Uroczystość Odpustowa w naszej parafii, która będzie poprzedzona rekolekcjami parafialnymi, przygotowującymi nas do odpustu jak i na nawiedzenie Obrazu Jasnogórskiego, który będzie miał miejsce 5 października.

W piątek przed odpustem będzie miała miejsce Msza św. na cmentarzu. Modlić się wtedy będziemy za naszych bliskich zmarłych jak i przez cały miesiąc wrzesień na wymieniankach. Kartki na wymienianki wyłożone są już z tyłu kościoła.

Wszystkie informacje i cały program czekających nas uroczystości dostępny jest na stronach internetowych jak i można go otrzymać wychodząc z kościoła w tradycyjne w papierowej wersji.
5. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:
– za ofiary przelewane na konto parafialne.
– za ofiary składane w kościele w kopertach.
– za ofiary składane na kolejny etap prac renowacyjnych !!!
– za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła.
– za posprzątanie kościoła i dekorację kwiatami.
  • Trwają też prace przy remoncie i renowacji ogrodzenia i bram wokół świątyni.