XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 05.09.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: parafiasobota@wp.pl

Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.

2. Od dzisiaj do środy włącznie rozpoczynamy – REKOLEKCJE – nasze duchowe przygotowanie do odpustu parafialnego, jak i do nawiedzenia Obrazu Jasnogórskiego, które będzie miało miejsce 5 października.
Przygotowanie duchowe w tym roku poprowadzi jak i sumę odpustową odprawi Ojciec Krzysztof ze Zgromadzenia Ojców Paulinów. Życzę Mu łaski Ducha Św. jak i wsparcia Pani Jasnogórskiej, by ten czas był dla Nas Wszystkich doświadczeniem szczególnej łaski Bożej.
3. Program wszystkich uroczystości dostępny jest w gablocie, na stronach internetowych parafii, a także można go otrzymać w wersji papierowej wychodząc z kościoła.
Ofiary zbierane w kościele od poniedziałku do środy włącznie przeznaczone są na potrzeby zgromadzenia Ojca Rekolekcjonisty.
4. Punktem centralnym naszych Uroczystości Odpustowych, będzie suma odpustowa z dziękczynieniem za tegoroczne zbiory i procesją Eucharystyczną w niedzielę
– 12 września o godz. 11.00. – w kościele.
NA TO WAŻNE WYDARZENIE SERDECZNIE ZAPRASZAM:

Wszystkich Parafian i Gości
– Delegacje poszczególnych miejscowości z wieńcami
– Asystę, o którą proszę mieszkańców Złotkowa
– Strażaków
– Dziewczynki sypiące kwiatki
– Całą bez wyjątku Służbę Liturgiczną!

Nasze świętowanie zakończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00 w niedzielę.

Na czas Uroczystości odpustowych jako wyraz naszej wiary i przyznania się do niej w sposób publiczny proszę o udekorowanie domów, flagami czy tez symbolami religijnymi.

Proszę Was Wszystkich, by jak najowocniej każdy wykorzystał ten szczególny czas łaski!

Spotkanie organizacyjne Panów Radnych przed uroczystościami na plebanii w poniedziałek 6 września o godz. 20.00.

5. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:
– za ofiary przelewane na konto parafialne.
– za ofiary składane na kolejny etap prac renowacyjnych !!!
– za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła.
– za posprzątanie kościoła i dekorację kwiatami.