XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA ODPUST PARAFIALNY 08.09.2024 r.

Dzisiaj przeżywamy nasz Odpust Parafialny.
Punktem kulminacyjnym naszych uroczystości będzie suma odpustowa, z dziękczynieniem za tegoroczne zbiory o godz. 12.00, której przewodniczyć będzie ks. biskup Jan Glapiak.
Nasze święto parafialne zakończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.
2. W najbliższą środę zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej wraz z wymieniankami o godz. 18.30.  Następnie nowenna i Msza św.
3. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
  • Za dzisiejsze ofiary z drugiej niedzieli miesiąca przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii.
  • Za tydzień przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszek na pomoc ofiarom ostatniego pożaru w Poznaniu na ul. Kraszewskiego.
4. Bardzo dziękuję z posprzątanie świątyni i terenu wokół niej. Proszę, by w tym tygodniu o czystość i estetykę naszej świątyni zadbali mieszkańcy

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA:

Z ul. TYSIĄCLECIA: Pp: Oleszyńscy.
CAŁEJ UL. ZACISZE: Pp: Jaworscy, Szczepaniak, Rosiek, Bajer.

– bez kwiatów.

Dla wspólnego dobra i porządku termin sprzątania proszę ustalić z Panem Kościelnym.
Jeżeli w porządku sprzątania pojawili się nowi mieszkańcy i nie są wymienieni, również serdecznie zapraszam do współpracy.
Profesjonalną dekoracją kościoła dla wspólnego dobra wszystkich zajmuje się

Pani Florystka / tel. 501 956 380 /