XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA ODPUST PARAFIALNY 10.09.2023 r.

1. Dzisiaj przeżywamy nasz Odpust Parafialny.
Punktem kulminacyjnym naszych uroczystości będzie suma odpustowa z dziękczynieniem za tegoroczne zbiory o godz. 12.00.
Nasze parafialne święto zakończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.
2. W najbliższą środę zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych w modlitwie różańcowej wraz z wymieniankami o godz. 18.30.
Następnie nowenna i Msza św.

3. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
  • Za prace przy zieleni kościoła i całego terenu szczególnie przed odpustem.
  • Za dzisiejsze ofiary z racji drugiej niedzieli miesiąca, przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  • Za tydzień przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszek na WT i KUL
4. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarowane kwiaty.
Proszę by w tym tygodniu o czystość i estetykę naszej świątyni zadbali mieszkańcy

ZŁOTKOWA z ulic:

RZEPAKOWEJ: Pp: Brudzińscy, Łaszewscy, Wojtalak, Matysiak, Kołodziej