XXIV Niedziela zwykła 13.09.2020 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Odpust Parafialny. Punktem centralnym naszych Uroczystości, będzie Suma Odpustowa, z dziękczynieniem za tegoroczne zbiory oraz 300 – leciem obecności Obrazu Pani Soboty. Sumie odpustowej przewodniczyć będzie ks. bp. Szymon Stułkowski. Nasze święto parafialne zakończymy Apelem Maryjnym o godz. 21.00.
  2. W poniedziałek przypada Uroczystość Podwyższenia Krzyża Św. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00. Będzie ona w intencji ofiarodawców nowego krzyża w Złotnikach. Krzyż zostanie poświęcony o godz. 19.00. w Złotnikach.
  3. W środę tradycyjnie zapraszam na nowennę i Mszę św. o godz. 19.00. Natomiast wspólna modlitwa różańcowa wraz z wymieniankami za naszych bliskich zmarłych o godz. 18.30.
  4. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi z pomocą:
    • za ofiary przelewane na konto parafialne,
    • za ofiary wrzucane do skarbonek i składane w kościele,
    • trwają prace remontowe przy renowacji elewacji – szczególnie dziękuję za ofiary składane na ten cel,
    • za systematyczne prace przy utrzymaniu zieleni wokół kościoła,
    • za odpowiedzialność, zrozumienie i dyscyplinę w przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych,
    • za pomoc w gruntownym sprzątaniu kościoła. Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim, na których mogę liczyć i mi w tym pomagają. W tym tygodniu proszę o pomoc Panie i Panów w piątek o godz. 20.00.

Z A P O W I E D Z I

Migacz Daniel st. wol. parafia Sobota