XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 17.09.2023 r.

1. Za nami tegoroczna „UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA”, która była jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu naszej wspólnoty parafialnej. Pragnę jeszcze raz podziękować WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do jej przygotowania i uświetnienia:

• Wszystkim za przygotowanie i organizację liturgii na naszym cmentarzu parafialnym.
  • Radzie Parafialnej i wszystkim jej sympatykom za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości odpustowych.
  • Za ofiary na kwiaty, ofiarowane kwiaty i wszelkie dekoracje odpustowe.
  • Służbie liturgicznej: Ministrantom, Lektorom, Nadzwyczajnym szafarzom komunii św.
  • Panom Organistom
  • Panu Kościelnemu za ofiarną służbę.
  • Strażakom i Policji.
  • Wszystkim Kochanym Paniom za obsługę pielgrzymów, i nieustający ofiarny dyżur w kuchni na plebanii.
  • Wszystkim za słodkie wypieki, kawę, herbatę, soki i wodę ofiarowane dla ugoszczenia pielgrzymów.
  • Za wszelkie ofiarowane dary żywnościowe, dzięki którym mogłem godnie przyjąć w naszym imieniu zaproszonych księży i gości.
  • Przedstawicielom poszczególnych miejscowości za przepiękne wieńce dożynkowe.
  • Dziewczynkom sypiącym kwiatki.
  • Asyście i pocztom sztandarowym.
  • Za nagłośnienie, co jest bardzo ważne, naszych uroczystości, zarówno na cmentarzu jak i przy kościele.
  • Szczególne podziękowanie kieruję ku moim Parafianom i firmie „COMPLET POLSKA” – 3,5 tys. pączków. Dziękuję, że wytrwale nie poddali się sytuacji ekonomicznej i wiernie towarzyszą nam w naszych uroczystościach odpustowych.
  • Dziękuję również Wszystkim parafianom, co wbrew pozorom jest bardzo ważne, za świadectwo i publiczne zamanifestowanie swojej wiary, poprzez świąteczną dekorację swoich domów w całej parafii.
  • Na koniec bardzo dziękuję WSZYSTKIM, KTÓRYCH WYMIENIĆ SIĘ NIE DA, a jest to bardzo wiele osób, za ofiarowany czas, siły, ofiarność i bezinteresowność, by wszystko było jak najpiękniej i godnie.
2. W najbliższą środę zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych w modlitwie różańcowej wraz z wymieniankami o godz. 18.30.
Następnie nowenna i Msza św.
3. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, za życzliwość, wszelką pomoc i ofiarność w minionym tygodniu:

• Za ofiary składane w kościele i przelewane na konto parafialne.
  • Dzisiaj przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszek na WT i KUL.
4. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz ofiarowane kwiaty. Proszę by w tym tygodniu o czystość i estetykę naszej świątyni zadbali mieszkańcy

ZŁOTKOWA z ulicy:

SŁONECZNIKOWEJ: Pp: Góreccy, Ratajczak, Kowalczyk, Tylkowscy, Muszyńscy, Parlej
– z kwiatami.

Z A P O W I E D Z I

Rewers Jowita st. wol. parafia Sobota
Surowiec Przemysław st. wol. parafia Sobota.