XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 01.10.2023 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe:
WSZYSTKICH OD DZIECI POCZĄWSZY NA STARSZYCH SKOŃCZYWSZY.
NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE: CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY O GODZ. 18.30.
DZIECI ZAPRASZAM NA SPECJALNE DLA NICH NABOŻEŃSTWO W KAŻDY PIĄTEK O GODZ. 17.30.
W niedzielę różaniec przed Mszą św. o godz.11.00.
W miesiącu październiku pragnę spotkać się z nowymi różami różańcowymi. Terminy spotkań podam w przyszłym tygodniu.
2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00 – 17.30.
3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.30. różaniec następnie Msza św. fatimska.
4. W miesiącu październiku w ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. można dokonywać rezerwacji Mszy św. na rok 2024, lub odebrać potwierdzoną już rezerwację.
5. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, za życzliwość, wszelką pomoc i ofiarność w minionym tygodniu:

• Za ofiary składane w kościele i przelewane na konto parafialne.
  • Za prace przy zieleni wokół kościoła.
  • Za tydzień przypada druga niedziela miesiąca, ofiary zbierane w kościele przeznaczone są na cele inwestycyjne w parafii.
6. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz ofiarowane kwiaty. Proszę by w tym tygodniu o czystość i estetykę naszej świątyni zadbali mieszkańcy

ZŁOTKOWA z ulicy:

KLONOWEJ: Pp: Sawińscy, Weremczuk, Pankiewicz, Gumny, Ratajczak, Szcześniak, Mamola, Nowakowscy, Jagodzińscy
– bez kwiatów.