XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 25.09.2022r.

1. W najbliższą środę zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych w modlitwie wymieniankowej połączonej z modlitwą różańcową o godz. 18.30. Następnie Nowenna i Msza św. ze szczególną modlitwą o dar pokoju.
2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.
Czcicieli MB zapraszam w najbliższą sobotę:
• Godz. 8.30. – Różaniec z rozważaniem.
• Godz. 9.00. – Msza św. Fatimska.
3. W minionym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Genowefę Lamch z Golęczewa. Msza św. Pogrzebowa w najbliższą środę o godz. 12.00. Po niej pogrzeb na cmentarzu parafialnym.
Polecam Ją Miłosiernemu Panu.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością, pomocą i ofiarnością:
• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele .
• Za ofiary na spłaceniu długu parafii, po ostatnich pracach remontowych.
• Za prace przy zieleni wokół kościoła.

5. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego.
Dziękuję za ofiarowane kwiaty.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA:

Z ul. Tysiąclecia:

Pp: Mospan, Trzybińscy, Orzechowscy, Juszkiewicz, Nawroccy, Stanisławscy, Bogacz, Nowiccy, Matysiak, Sobieszek – bez kwiatów.