XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 26.09.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: sanktuariumsobota.pl
Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
2. W najbliższą środę zapraszam na nowennę.
3. W piątek rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej, w tym szczególnym czasie zapraszam Wszystkich od najmłodszych do najstarszych do gorliwej modlitwy różańcowej. Tym bardziej, że 5 października będziemy przeżywać nawiedzenie Ikony Jasnogórskiej.
Modlitwa różańcowa: codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 18.30.
W niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca:
Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00 – 18.00.
O godz. 16.00. wystawienie NS i adoracja do godz. 18.30.
O godz. 18.30. Różaniec
O godz. 19.00. Msza św. z koronką do Bożego Miłosierdzia.
5. W dniach 5/6 października będziemy przeżywać w naszej parafii nawiedzenie Ikony MB Częstochowskiej. Jest to bardzo ważne wydarzenie przede wszystkim duchowe dla naszej wspólnoty parafialnej. Bardzo proszę Wszystkich o owocne wykorzystanie tego czasu łaski i zorganizowanie sobie tak czasu, by być tu na spotkaniu ze swoją Matką. To tez olbrzymie wyzwanie logistyczne, by godnie przyjąć Obraz Jasnogórski, przez udekorowanie swoich domów w całej parafii, a także trasy przejazdu Cudownego Wizerunku. Bardzo Was Wszystkich proszę o ten dar zaangażowania i czynnego włączenia się zarówno w przygotowanie jak i przeżywanie tych uroczystości. Program nawiedzenia dostępny jest w gablotach, na stronie internetowej parafii jak i w wersji papierowej można go otrzymać przed kościołem.
6. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:
– za ofiary przelewane na konto parafialne.
– za ofiary składane na kolejny etap prac renowacyjnych !!!
– za posprzątanie terenu przykościelnego.
– za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła.
– za posprzątanie kościoła i dekorację kwiatami.