XXVI Niedziela zwykła 27.09.2020 r.

1. W najbliższy wtorek na Mszy św. o godz. 19.00, ks. bp. Szymon Stułkowski udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
    Do kościoła może wejść tylko młodzież wraz ze świadkami bierzmowania. Pozostali bliscy mogą uczestniczyć na zewnątrz świątyni lub przez transmisje internetową.
  2. W środę tradycyjnie zapraszam na nowennę i Mszę św. o godz. 19.00.
  3. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W tym szczególnym czasie zapraszam Wszystkich bez wyjątku od najmłodszych do najstarszych do gorliwej modlitwy różańcowej każdego dnia. Będziemy szczególnie prosili Boga przez wstawiennictwo MB Różańcowej, by nas zachował od wszelkich nieszczęść, a szczególnie od powietrza, głodu, ognia i wojny. Modlitwa różańcowa codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 18.30. W niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.
    Okazja do spowiedzi w piątek w godz. 16.00 – 18.00.
    O godz. 16.00. wystawienie NS i adoracja do godz. 19.00.
    O godz. 19.00. Msza św. o Bożym Miłosierdziu z koronką.
  5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota. Wznawiamy nabożeństwa fatimskie, zatem czcicieli MB zapraszam na wspólny różaniec o godz. 18.30. następnie na Mszę św. z nabożeństwem fatimskim o godz. 19.00.
  6. Rodziców dzieci komunijnych, które w przyszłym roku mają przystąpić do pierwszej komunii św. zapraszam na spotkanie informacyjne w najbliższy czwartek o godz. 19.30. w kościele.
  7. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi z pomocą:
    • za ofiary przelewane na konto parafialne
    • za ofiary wrzucane do skarbonek i składane w kościele
    • trwają prace remontowe przy renowacji elewacji – szczególnie dziękuję za ofiary składane na ten cel.
    • za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła.
    • za odpowiedzialność, zrozumienie i dyscyplinę w przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych.
    • za pomoc w gruntownym sprzątaniu kościoła. Bardzo serdecznie dziękuję. W tym tygodniu proszę o pomoc Panie i Panów w piątek o godz. 20.00.

Z A P O W I E D Z I

Glazer Justyna st. wol. parafia Sobota