XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.10.2023 r.

1. TRWA – miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe:
WSZYSTKICH OD DZIECI POCZĄWSZY NA STARSZYCH SKOŃCZYWSZY.
NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE: CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY O GODZ. 18.30.
DZIECI ZAPRASZAM NA SPECJALNE DLA NICH NABOŻEŃSTWO W KAŻDY PIĄTEK O GODZ. 17.30.
W niedzielę różaniec przed Mszą św. o godz.11.00.

2. Pragnę spotkać się ze wszystkimi, którzy zadeklarowali swoją przynależność do żywego różańca w naszej parafii.
Zapraszam zatem na wspólny różaniec, i Mszę św. w czasie której modlić się będziemy w intencji należących do żywego różańca jak i ich najbliższych, potem na wspólne spotkanie na plebanii w następujących terminach:

• Róża I – wtorek – 10 października.
  • Róża II – środa -11 października.
  • Róża III – czwartek – 12 października.
  • Róża IV – poniedziałek – 16 października.
  • Róża V – wtorek – 17 października.
  • Róża VI – środa – 18 października.

Przynależność do kolejnej róży różańcowej dostępna jest na stronie internetowej parafii, oraz wywieszona w gablocie parafialnej.

3. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, za życzliwość, wszelką pomoc i ofiarność w minionym tygodniu:

• Za ofiary składane w kościele i przelewane na konto parafialne.
  • Za prace przy zieleni wokół kościoła.
  • Dzisiaj druga niedziela miesiąca, ofiary zbierane w kościele przeznaczone są na cele inwestycyjne w parafii.
  • Dziękuję za ofiarowane nowe podstawy świecznikowe do świec na ołtarzu.
  • Za tydzień przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na dzieło Nowego Tysiąclecia, czyli finansowe wsparcie kształcenia młodzieży z biednych rodzin.
4. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz ofiarowane kwiaty.
Troskę o estetykę i czystość naszej świątyni zakończyli mieszkańcy Złotkowa. Serdecznie dziękuję Wszystkim za odpowiedzialność i podjęty trud, by nasza świątynia i teren wokół niej był zawsze czysty i zadbany, to przecież wizytówka nas wszystkich.
Bardzo proszę by teraz ten ważny i odpowiedzialny obowiązek podjęli mieszkańcy

ZŁOTNIK
z ulic: PAWŁOWICKIEJ, KOCHANOWSKIEGO:

Pp: Górkowie, Woronowicz, Bobyk, Machoj
– z kwiatami

5. Zbliża się uroczystość Wszystkich świętych. Już dzisiaj pragnę poinformować, że tego dnia Msza św. na naszym cmentarzu parafialnym będzie o godz. 11.00.
Natomiast w kościele o godz. 8.00.

Od 24 października będzie można przy naszym cmentarzu nabyć stroiki, oraz zamówić odpowiednie dekoracje na grób pod nr. 503 – 015 – 218.