XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.10.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: sanktuariumsobota.pl
Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
2. Przed nami miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej, w tym szczególnym czasie zapraszam Wszystkich od najmłodszych do najstarszych do gorliwej modlitwy różańcowej.
Modlitwa różańcowa:
codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 18.30.
W niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00.
3. W tym tygodniu 5/6 października – przeżywaliśmy nawiedzenie Ikony MB Częstochowskiej.
Za ten szczególny czas łaski pragnę Wszystkim podziękować:

• Wszystkim, którzy odpowiedzialnie skorzystali z tego czasu łaski dla naszej parafii i uczestniczyli w powitaniu, w Mszach św. czuwaniu i nabożeństwach.
  • Za olbrzymi trud udekorowania trasy przejazdu Matki Bożej, jak i dekoracje domów w całej parafii, co jest po prostu wyrazem miłości i wyznania swojej wiary – bardzo dziękuję za ten wyraz przynależności do kościoła i swojej parafii.
  • Wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniu liturgii.
  • Za dekorację i posprzątanie kościoła i terenu wokół niego.
  • Panu Organiście, Chórowi – „CANTUS FAMILIARIS”.
  • Panu Kościelnemu, Grupom Duszpasterskim.
  • Służbie Liturgicznej, Ministrantom, Lektorom, Szafarzom komunii św.
  • Radzie Parafialnej, Asyście, Strażakom, Policji.
  • Wszystkim, którzy swoją ofiarnością i zaangażowaniem i poświęceniem swojego czasu przyczynili się do odpowiedniego przyjęcia księży i gości – za ofiarowane dary materialne do kuchni.

To był kolejny czas olbrzymiego, logistycznego wezwania, by przez bezinteresowne zaangażowanie przygotować jak najlepiej czas przeżywanych uroczystości – Wszystkim za poświęcony czas, ofiarność, życzliwość, i wszelkie okazane dobro wynikające z prawdziwej potrzeby serca bardzo serdecznie DZIĘKUJĘ!
Niech Pani Jasnogórska, która najlepiej wie i zna Wasze serca, wyprasza Wam u Syna Swego wszelkie potrzebne dla Was łaski.

Wszystkim bez wyjątku za wszelkie dokonane dobro, którego doświadczyliśmy wspólnie w tych dniach, mając pełną świadomość Waszego wkładu i ofiarności jeszcze raz BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!!

4. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:
– za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
– za ofiary składane na kolejny etap prac remontowych!!!
– za posprzątanie terenu przykościelnego.
– za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła.
– za posprzątanie kościoła i dekorację kwiatami.
– za wszelką inną Waszą pomoc, która przyczynia się do godnego funkcjonowania naszej wspólnoty parafialnej.