XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 23.10.2022r.

TRWA MIESIĄC PAŹDZIERNIK !!!

Miesiąc modlitwy różańcowej. Serdecznie zapraszam:

WSZYSTKICH !!! – OD DZIECI POCZĄWSZY
NA STARSZYCH SKOŃCZYWSZY
W tym ostatnim tygodniu października !!!

do wspólnej modlitwy różańcowej.
Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie
Od poniedziałku do soboty włącznie
Godz: 18.30.
W niedzielę różaniec przed Mszą św. o godz. 10.30.

2. Rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. zapraszam na spotkanie w kościele w najbliższą środę o godz. 20.00. w Kościele.
3. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością, pomocą i ofiarnością:
• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele .
• Za ofiary na spłaceniu długu parafii, po ostatnich pracach remontowych.
• Za tydzień przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszek na ASD w Poznaniu.
4. Już dzisiaj pragnę poinformować, że w Uroczystość Wszystkich Świętych, Msza św. na naszym cmentarzu parafialnym będzie o godz. 11.00.
W miesiącu listopadzie modlić się będziemy na różańcu za naszych bliskich zmarłych. Kartki na wymienianki wyłożone są już z tyłu kościoła.
Od najbliższego poniedziałku przy naszym cmentarzu będzie można nabywać stroiki na groby bliskich. W ten sposób można się też przyczynić do kosztów utrzymania naszego cmentarza parafialnego.
5.  Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego.
Dziękuję za ofiarowane kwiaty.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA:

Z ul. DWORCOWEJ: Pp: Budzińscy, Szkudlarczyk, Piechowiak, Świerkowscy, Fabiś Janusz, Paweł, Jerzy.
– z kwiatami.

6. W minionym czasie Pan odwołał do siebie śp. Kazimierę Spławską, byłą mieszkankę Bytkowa.
Została pochowana na naszym cmentarzu parafialnym.
Polecam Ją Miłosiernemu Panu.