XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 29.10.2023 r.

1. TRWA – miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe: PONIEDZIAŁEK, WTOREK – GODZ. 17.30.
2. W najbliższą środę przypada:
UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
Msza św. w kościele o godz. 8.00
Msza św. na cmentarzu parafialnym o godz. 11.00
3. W czwartek przypada „ DZIEŃ ZADUSZNY”
Msze św. w kościele o godz: 10.00 ; 18.00 ; 20.00
4. Miesiąc listopad to czas szczególnej naszej pamięci i miłości względem Tych, którzy już odeszli. Naszą miłość do Nich pragniemy wyrazić darem naszych serc, którym jest dar modlitwy. Kartki na wymienianki wyłożone są z tyłu kościoła.

Za naszych bliskich zmarłych będziemy się modlili modlitwą różańcową połączoną z  wymieniankami szczególnie na początku listopada:

• W dzień zaduszny 2 listopada pół godz. przed każdą Mszą św.
  • W pierwszy piątek miesiąca 3 listopada przed Mszą św.
  • W sobotę 4 listopada przed wieczorną Mszą św.
  • W niedzielę 5 listopada przed każdą Mszą św.

W Uroczystość Wszystkich Świętych od godz. 12.00. – 24.00. Można uzyskać odpust zupełny, który można ofiarować tylko jeden raz za jednego zmarłego, przez pobożne nawiedzenie kościoła w tym dniu i zmówienie Ojcze Nasz i Wierzą w Boga..
Natomiast w dniach od 1 – 8 listopada, można codziennie uzyskać odpust zupełny, przez  nawiedzenie cmentarza.
Warunki uzyskania odpustu:

• Stan łaski uświęcającej
  • Przyjęcie komunii św. w dniu nawiedzenia cmentarza
  • Dowolna modlitwa w intencjach wyznaczonych przez Ojca Św.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.
Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 16.00 – 17.30. Wystawienie NS o godz. 16.00 i adoracja do godz. 18.00.
6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.

• Godz. 8.30. – modlitwa różańcowa
  • Godz. 9.00. – Msza św. Fatimska.
7. Dzisiaj przechodzimy na czas zimowy, w związku z tym Msze św. wieczorne, również w sobotę będą o godz. 18.00.
8. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, za życzliwość, wszelką pomoc i ofiarność w minionym tygodniu:

• Za ofiary składane w kościele i przelewane na konto parafialne.
  • Za tydzień przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszek na ASD w Poznaniu.
9. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz ofiarowane kwiaty.
Troskę o estetykę i czystość naszej świątyni zakończyli mieszkańcy Złotkowa. Serdecznie dziękuję Wszystkim za odpowiedzialność i podjęty trud, by nasza świątynia i teren wokół niej był zawsze czysty i zadbany, to przecież wizytówka nas wszystkich.
Bardzo proszę by teraz ten ważny i odpowiedzialny obowiązek podjęli mieszkańcy

ZŁOTNIK
z ulic: KOCHANOWSKIEGO:

Pp: Ignasiak, Kowalczewscy, Drzewieccy, Szymańscy, Kurczewscy, Woźniak
– z kwiatami

Informacja do osoby zajmującej się dekoracją kwiatową kościoła.