XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 05.11.2023 r.

1. W środę zapraszam na nowennę.
2. W najbliższą sobotę przypada Narodowe Święto Niepodległości. Za naszą Ojczyznę będziemy się modlili na Mszach świętych o godz: 7.30, 9.00, 11.00.

Natomiast w Golęczewie pod figurą NMP o godz. 12.30 odbędzie się uroczysty apel i modlitwa za poległych.

3. Od poniedziałku 6 listopada do soboty 18 listopada będę poza parafią. W razie pogrzebu wszelkie informacje u Pana kościelnego.
4. Bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, za życzliwość, wszelką pomoc i ofiarność w minionym tygodniu:

• Za ofiary składane w kościele i przelewane na konto parafialne,
  • Za ofiary składane w związku z tegorocznymi wymieniankami,
  • Dzisiaj przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszek na ASD w Poznaniu.
5. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz ofiarowane kwiaty.
Proszę, by w tym tygodniu o estetykę i czystość naszej Świątyni zadbali mieszkańcy

ZŁOTNIK
z ulic: KOCHANOWSKIEGO:
Pp: Górka i Guźniczak
z ulic: REJA: Pp: Jaworscy, Poznańscy, Urbaniak, Walkowiak, Wineccy, Witkowscy, Ohnsorge, Barcikowscy
– z kwiatami

Informacja do osoby zajmującej się dekoracją kwiatową kościoła.