XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 30.10.2022r.

TRWA MIESIĄC PAŹDZIERNIK !!!

Miesiąc modlitwy różańcowej. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej
 w poniedziałek godz: 17.30.

2. W najbliższy wtorek przypada:
UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH:
Msza św. w kościele godz.8.00.
Msza św. na cmentarzu parafialnym godz.11.00.
CMENTARZ – GODZ. 20.00. – RÓŻANIEC
3. W środę przypada „ DZIEŃ ZADUSZNY”.
Msze św. w kościele o godz: 10.00; 18.00; 20.00.
Przed każdą Mszą św. pół godziny – różaniec z wymieniankami za zmarłych.
4. Miesiąc listopad to czas szczególnej naszej pamięci i miłości do Tych, którzy już odeszli. Naszą miłość do bliskich nam zmarłych, pragniemy wyrazić naszym darem serca, którym jest modlitwa. Za naszych zmarłych, będziemy się modlili modlitwą różańcową połączoną z wymieniankami. Kartki na wymienianki wyłożone są z tyłu kościoła.
5. W Uroczystość Wszystkich Świętych od godz.12.00. – 24.00. można uzyskać odpust zupełny, który można ofiarować tylko jeden raz za jednego zmarłego przez pobożne nawiedzenie w tym dniu kościoła i zmówienie Ojcze Nasz i Wierzę w Boga.
Natomiast w dniach od 1 do 8 listopada, można codziennie uzyskać odpust zupełny, przez nawiedzenie cmentarza dla tych, którzy w czyśćcu oczekują zbawienia.
WARUNKAMI UZYSKAZNIA ODPUSTU SĄ:

• Stan łaski uświęcającej.
  • Przyjęcie komunii św. w dniu nawiedzenia cmentarza.
  • Dowolna modlitwa w intencjach wyznaczonych przez Ojca św.
6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.
Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00. – 17.30.
O godz. 17.30. – Różaniec z wymieniankami.
Wystawienie NS o godz. 16.00. i adoracja do godz. 18.00.
O godz. 18.00. Msza św. z koronką do Bożego Miłosierdzia.
7. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.
Wszystkich czcicieli MB zapraszam na:

• Godz. 8.30. – RÓŻANIEC Z ROZWAŻANIEM.
  • Godz. 9.00. – MSZA ŚW. FATIMSKA.
8. Dzisiaj z soboty na niedzielę następuje zmiana czasu z letniego na zimowy. W związku z tym wieczorne Msze św. już od poniedziałku o godz. 18.00.
Dotyczy to również Mszy św. w sobotę liczonej jako niedzielnej.
9. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością, pomocą i ofiarnością:
• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele .
• Za ofiary na spłaceniu długu parafii, po ostatnich pracach remontowych.
• Dzisiaj przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszek na ASD w Poznaniu.
10.  W minionym tygodniu Pan odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zofię Orłowską z Soboty. Pogrzeb w najbliższy poniedziałek o godz. 15.00. Różaniec za zmarłą Zofię w kościele w niedziele o godz. 18.00. Polecam Ją Miłosiernemu Panu.
11.  Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego.
Dziękuję za ofiarowane kwiaty.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA:
Z ul. DWORCOWEJ: Pp: Konarczyk. Majchrzak, Żuberek, Bieda, Waligóra, Sydow, Nawroccy, Barnaś, Bentkowscy.
Z ul. TYSIĄCLECIA: Pp: Sroka Karol, Sroka Remigiusz, Sklepik Adrianna, Głowaccy
– z kwiatami.