XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 31.10.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: sanktuariumsobota.pl
Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
2. CO NIEDZIELĘ JEST TRANSMISJA MSZY ŚW. NA PARKINGU, O GODZ. 11.00, TAK ABY WSZYSCY MOGLI BEZPIECZNIE WYWIĄZAĆ SIĘ Z PODSTAWOWEGO OBOWIĄZKU KATOLIKA I UCZESTNICZYĆ W NIEDZIELNEJ EUCHARYSTII !!!!
3. W najbliższy poniedziałek przypada Uroczystość Wszystkich
Świętych. W Uroczystość Wszystkich świętych:
Msza św. w kościele o godz. – 08.00.
Msza św. na cmentarzu o godz. – 11.00.
4. We wtorek przypada ”DZIEŃ ZADUSZNY”
Msze św. w kościele o godz: 10.00; 18.00; 20.00.
Przed każdą Mszą św. pół godziny różaniec z wymieniankami.
Miesiąc listopad to czas szczególnej naszej pamięci i miłości do tych, którzy już odeszli. Naszą miłość do naszych bliskich zmarłych pragniemy wyrazić jedynym naszym darem serca, który wobec nich posiadamy – darem modlitwy. Za naszych bliskich zmarłych w miesiącu listopadzie będziemy się modlili modlitwą różańcową połączoną z wymieniankami. Kartki na wymienianki wyłożone są z tyłu kościoła.
5. W Uroczystość Wszystkich Świętych od godz. 12.00. – 24.00. można uzyskać odpust zupełny , który można ofiarować tylko jeden raz za jednego zmarłego przez pobożne nawiedzenie tego dnia kościoła i zmówienie Ojcze Nasz i Wierze w Boga. Natomiast w dniach od 1 do 8 listopada, można codziennie uzyskać odpust zupełny, dla tych którzy w czyśćcu oczekują pełni zbawienia.
WARUNAKAMI UZYSKANIA ODPUSTU SĄ:

• Stan łaski uświęcającej
  • Przyjęcie komunii św. w dniu nawiedzenia cmentarza
  • Dowolna modlitwa w intencjach wyznaczonych przez Ojca św.
6. W środę zapraszam na nowennę. Pół godz. przed Mszą św. różaniec z wymieniankami.
7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.
Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00 – 17.30.
Wystawienie NS i adoracja od godz. 16.00 – 18.00.
O godz. 18.00. Msza św. z koronką do Bożego Miłosierdzia.
8. Dzisiaj w nocy następuje zmiana czasu z letniego na zimowy. W związku z tym wieczorne Msz św. w ciągu tygodnia będą o godz. 18.00, również Msza św. sobotnia liczona jako niedzielna.
9. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:
– za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele – rozliczenia finansowego dokonam w drugą niedzielę listopada – zakończyły się prace remontowe wokół ogrodzenia kościoła.
– za ofiary składane na kolejny etap prac remontowych!!!
– za posprzątanie terenu przykościelnego.
– za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła.
– za posprzątanie kościoła i dekorację kwiatami.
– Mieszkańcom Złotkowa za ofiarę przekazaną na prace inwestycyjne w parafii.
– za prace związane instalacją elektryczną na zewnątrz kościoła.
– za wszelką inną Waszą pomoc, która przyczynia się do godnego funkcjonowania naszej wspólnoty parafialnej.Dzisiaj przed kościołem można złożyć ofiarę do puszek na Misje.
10. W minionym tygodniu zmarli śp:

•  Jan Łuczak ze Złotkowa, pogrzeb odbył się w minioną środę.
  • Czesława Przybylak z Pawłowic. Pogrzeb odbył się w miniony czwartek.

Polecam Ich Miłosiernemu Panu.