XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.11.2022r.

1. Trwa miesiąc listopadmiesiąc naszej miłości wyrażającej się w darze modlitwy wobec Tych, którzy już od nas odeszli.
Zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych w najbliższą środę:

• Godz. 17.30. – różaniec z wymienianakami za zmarłych.
  • Godz. 18.00. – Msza św. za zmarłych, którzy odeszli od nas w roku 2020/2021/2022.

Podczas Mszy św. będziemy wymieniali ICH imiona i nazwiska i zapalali światło pomięci, które po Mszy św. proszę by najbliżsi zabrali je ze sobą, czy to na nasz cmentarz parafialny, czy też do domu.

Najbliższych tych zmarłych serdecznie do wspólnej modlitwy zapraszam !!!.

2. W najbliższy piątek przypada
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.
Zapraszam tego dnia na Msze św. w naszym kościele o godz:
7.30.; 9.00.; 11.00.
Będziemy prosili tego dnia Boga o pomyślność dla naszej Ojczyzny i zachowanie nas od tragedii wojny.
Z racji święta tego dnia nie obowiązuje post.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością, pomocą i ofiarnością:

• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
• Za ofiary na spłacenie długu parafii, po ostatnich pracach remontowych.
• Bardzo dziękuję Wszystkim, którzy przygotowali godną liturgię i jej przeżycie na cmentarzu parafialnym w uroczystość Wszystkich Świętych.
• Dziękuję Wszystkim, którzy z miłości serca dla swoich najbliższych zmarłych, uczestniczyli w modlitwie różańcowej
na cmentarzu parafialnym.
• Bardzo dziękuję za pamięć o naszych bliskich zmarłych, przez modlitwę w postaci wymienianek i składane z tej okazji ofiary.
W imieniu naszych bliskich zmarłych, dziękuję Wszystkim, którzy uczestniczyli w modlitwie różańcowej i Mszach św. w Dzień Zaduszny.

4.  Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego.
Dziękuję za ofiarowane kwiaty.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA:

Z ul. PROMIENISTEJ: Pp: Hedzielscy, Jurga, Bogacka, Weymann, Gdaniec, Jóźwiak