XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 07.11.2021 r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: sanktuariumsobota.pl
Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
2. CO NIEDZIELĘ JEST TRANSMISJA MSZY ŚW. NA PARKINGU, O GODZ. 11.00, TAK ABY WSZYSCY MOGLI BEZPIECZNIE WYWIĄZAĆ SIĘ Z PODSTAWOWEGO OBOWIĄZKU KATOLIKA I UCZESTNICZYĆ W NIEDZIELNEJ EUCHARYSTII !!!!
3. W najbliższą środę zapraszam na nowennę.
Pół godz. przed
Mszą św. różaniec z wymieniankami za naszych bliskich Zmarłych – DAR MIŁOŚCI NASZYCH SERC !!!!
4. W czwartek przypada 103 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Naszą Ojczyznę. Za Naszą Ojczyznę w tym szczególnym czasie pragniemy modlić się na
Mszach św. o godz: 7.30. ; 9.00. ; 11.00.
Na wspólną modlitwę w intencji Ojczyzny zapraszam na uroczysty apel z udzielam władz oraz mieszkańców Gminy przed figurą NMP KKP
w Golęczewie o godz.: 12.30.
5. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi ze swoją życzliwością i pomocą:

• za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele – rozliczenia finansowego dokonam w drugą niedzielę listopada – zakończyły się prace remontowe wokół ogrodzenia kościoła. W miniony czwartek specjalna komisja pod nadzorem konserwatora odebrała wykonane prace z wynikiem celującym!!!
  • za ofiary składane na kolejny etap prac remontowych !!!
  • za posprzątanie terenu przykościelnego.
  • za prace związane z elektryką wokół i kościele.
  • za prace związane z zamontowaniem i kamer i przygotowanie techniczne do transmisji na żywo z kościoła.
  • za posprzątanie kościoła i dekorację kwiatami.
  • za wszelką inną Waszą pomoc, która przyczynia się do godnego funkcjonowania naszej wspólnoty parafialnej.