XXXIII Niedziela zwykła 15.11.2020 r.

1. Trwa miesiąc listopad – miesiąc szczególnej pamięci o naszych bliskich zmarłych, w związku z tym przez cały miesiąc można uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny, dla tych, którzy w czyśćcu oczekują pełni zbawienia. Warunki uzyskania odpustu zgodnie z dekretem wydanym przez Stolicę Apostolską dostępne są na stronie
    internetowej parafii.
  2. Msza św. transmitowana jest z naszej świątyni parafialnej do odwołania w każdą niedzielę o godz. 11.00 na facebooku.
  3. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota
  4. Polecam kontakt biura parafialnego na stronie internetowej parafii wraz z kontaktem
    telefonicznym, co ułatwia wzajemny kontakt. Adres: parafiasobota@wp.pl
  5. Bardzo serdecznie pragnę podziękować Wszystkim, którzy w tym trudnym czasie spieszą mi z pomocą:
    • Za ofiary przelewane szczególnie w tym czasie na konto parafialne.
    • Za wszelką pomoc przy różnych pracach dodatkowych związanych z pracami remontowymi.
    • Za ofiary wrzucane do skarbonek w kościele.
    • Trwają prace remontowe przy renowacji elewacji – szczególnie dziękuję za ofiary składane na ten cel.
    • Za systematyczne prace przy zieleni wokół kościoła.
    • Za odpowiedzialność, zrozumienie i dyscyplinę w przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych.
    • Za pomoc w gruntownym sprzątaniu kościoła. Bardzo serdecznie dziękuję.
  6. Z A P O W I E D Z I
    • Rewers Agnieszka st. wol. parafia Sobota
    • Damian Krasnosielski st. wol. parafia Suchy Las
  7. W minionym tygodniu zmarł śp. Andrzej Piotrowicz z Golęczewa. Pogrzeb w terminie po ustaleniu z Rodz. Polecam Go Miłosiernemu Panu.