IV NIEDZIELA ZWYKŁA 30.01.2022r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: sanktuariumsobota.pl
Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
2. CO NIEDZIELĘ JEST TRANSMISJA MSZY ŚW. NA PARKINGU, O GODZ. 11.00. TAK, ABY WSZYSCY MOGLI BEZPIECZNIE WYWIĄZAĆ SIĘ Z PODSTAWOWEGO OBOWIĄZKU KATOLIKA I UCZESTNICZYĆ W NIEDZIELNEJ EUCHARYSTII !!!!
JEST DOSTĘPNA BEZPOŚREDNIA TRANSMISJA Z NASZEGO KOŚCIOŁA
– 24 GODZ. NA DOBĘ.
WYSTARCZY wejść na stronę internetową naszej parafii i wybrać z menu TRANSMISJA.
/ Lub gdy nie działa na wersję następną /
3. W środę przypada święto ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej.
Msze św. w kościele o godz.:
10.00; 18.00; 20.00.
Podczas każdej Mszy św. świecenie świec.
4. Dzieci pierwszokomunijne, zapraszam na Msze św. w środę o godz. 18.00. podczas której poświęcę im świece do pierwszej komunii św.
Dzieci do poświecenia przynoszą świece od chrztu św.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od 16.00. – 18.30. /Według zasad sanitarnych./ Wystawienie NS o godz. 16.00. i adoracja do godz. 18.00.
O godz. 18.00. nabożeństwo z racji pierwszego piątku wraz  z koronką do MB. Następnie Msza św.
6. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą ze swoją życzliwością i pomocą:
• Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele – ROZLICZENIE ZA REMONTY DOSTĘPNE JEST NA STRONIE INTERNETOWEJ !!!
• Za ofiary składane na spłacenie DŁUGU – kolejnego i ostatniego etapu prac remontowych !!!
• Za ofiary składane do skarbonek lub na konto na ogrzewanie kościoła.
• Za posprzątanie kościoła w kolejnym już tygodniu – prawie dwóch lat. Prawdziwych przyjaciół i ludzi oddanych sprawie poznaje się w takich właśnie trudnych doświadczeniach. Bardzo tym osobom za ich poświecenie i ofiarowany czas dziękuję.
• Za ofiary, które składacie z racji czasu kolędy.