V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.03.2023r.

1. Trwa okres wielkiego postu zapraszam więc Wszystkich:

DROGI KRZYŻOWE – KAŻDY PIĄTEK
GODZ. 17.30 – SZCZEGÓLNIE Z UDZIAŁEM DZIECI
GODZ. 20.00 – MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI

NIEDZIELA – GODZ. 16.00
– W ŁĄCZNOŚCI Z DODATKOWĄ MSZĄ ŚW.

2. W przyszłą niedzielę palmową, święcenie palm w czasie każdej Mszy św.
3. W środę zapraszam na nowennę.
4. W tym tygodniu w czwartek w naszej parafii spowiedź wielkopostna przed świętami Zmartwychwstania Pańskiego
w godz. 15.00 – 20.00
Przerwy o godz. 16.30. – 17.00, i 18.30 – 19.00
5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, czcicieli MB zapraszam na różaniec z rozważaniem o godz. 8.30. następnie Msza św. fatimska.
6. W tym tygodniu z soboty na niedzielę następuje zmiana czasu z zimowego na letni, w związku z tym wieczorne Msze św. będą o godz. 19.00. Również Msza św. sobotnia liczona jako niedzielna.
7. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą mi ze swoją życzliwością i wszelką pomocą oraz ofiarnością:
– Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele.
– Za ofiary składane na ogrzewanie kościoła.
– Za ofiary składane na daninę diecezjalną w połączeniu z ofiarą na nowe okna w naszym kościele.
– Za wiosenne prace porządkowe wokół kościoła i plebanii.
8. Dzisiaj przed kościołem można również zabrać wydrukowany plan Wielkiego tygodnia i świąt, dostępny także na stronie internetowej.
9. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i terenu wokół niego oraz za ofiarę na kwiaty.
Proszę, by o czystość i estetykę naszej świątyni w tym tygodniu zadbali:

MIESZKAŃCY GOLĘCZEWA:
Z ul. KWIATOWEJ I PRZENNEJ: Pp: Gołąb, Goch, Celina, Hędrzak, Pioch, Gocałek,
Ignaszewscy – bez kwiatów.

10. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na dekorację i kwiaty do grobu pańskiego.
Wszystkim za ofiarność i dobre serce z góry dziękuję.
11. Dla Rodziców dzieci komunijnych zamieszczony jest komunikat na stronie internetowej parafii.