VII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.02.2022r.

1. Wszystkie informacje o bieżących sprawach parafii można zawsze przeczytać i sprawdzić na facebooku oraz na stronie internetowej parafii Sobota: sanktuariumsobota.pl
Polecam kontakt do biura parafialnego: tel. 61 814 52 84
email: parafiasobota@wp.pl

Bardzo proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego, co ułatwi nasz wspólny kontakt. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie.
2. CO NIEDZIELĘ JEST TRANSMISJA MSZY ŚW. NA PARKINGU, O GODZ. 11.00. TAK, ABY WSZYSCY MOGLI BEZPIECZNIE WYWIĄZAĆ SIĘ Z PODSTAWOWEGO OBOWIĄZKU KATOLIKA I UCZESTNICZYĆ W NIEDZIELNEJ EUCHARYSTII !!!!
JEST DOSTĘPNA BEZPOŚREDNIA TRANSMISJA Z NASZEGO KOŚCIOŁA
– 24 GODZ. NA DOBĘ.
WYSTARCZY wejść na stronę internetową naszej parafii i wybrać z menu TRANSMISJA.
/ lub gdy nie działa na wersję następną /

PRAGNĘ PRZYPOMNIEĆ, ŻE W OBECNEJ SYTUACJI, ZE MSZY ŚW. NIEDZIELENEJ
ZWOLNIONE SĄ TYLKO OSOBY, KTÓRE SĄ CHORE, LUB ZNAJDUJĄ SIE SIĘ
NA KWARANTANNIE. BARDZO NIEPOKOI MNIE FAKT, ŻE WIELU Z PARAFIAN PRZEZ ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ USPRAWIEDLIWIA SIĘ NIEOBECNOŚCIĄ NA NIEDZIELNEJ EUCHARYSTII. BARDZO WAS PROSZĘO SOLIDNY RACHUNEK SUMIENIA NAD WSZYM POSTĘPOWANIEM. PRZYPOMINAM WSZYSTKIM, ŻE OPUSZCZANIE NIEDZIELNEJ MSZY ŚW. Z WŁASNEJ WINY, A SZCZEGÓLNIE LEKCEWAŻENIA, NALEŻY DO KATEGORII GRZECHÓW CIĘŻKICH I JEST ZERWANIEM WPÓLNOTY Z KOŚCIOŁEM PRZEZ ODRZUCENIE WŁASNEGO UŚWIĘCENIA I ZBAWIENIA !!!! WSZYSTKO W ŻYCIU JEST BARDZO WAŻNE, CODZIENNE PROBLEMY, PRACA, NAUKA, ALE, CZY JAK TO WSZYSTKO SIĘ SKOŃCZY, MAMY PERSPEKTYWĘ WŁASNEGO ZBAWIENIA. TYLKO JEZUS MOŻE NAS UBEZPIECZYĆ W PEŁNI NA WIECZNOŚĆ. WŚRÓD WIELU CODZIENNYCH SPRAW, KTÓRE WYDAJĄ SIĘ NAM TAK BARDZO WAŻNIE I NIE ZASTĄPIONE, PROSZĘ POMYŚLMY UCZCIWIE O TYM CO TAK NAPRAWDĘ DLA NAS JEST NAJWAŻNIEJSZE !!! W DOMU OJCA MOJEGO JEST MIESZKAŃ WIELE – IDĘ PRZYGOTAWAĆ WAM MIEJSCE. PRZYJDĘ POWTÓRNIE I ZBIORĘ WAS DO SIEBIE. PYTAM SIEBIE I WAS, CZY JESTEŚMY NAPRAWDĘ GOTOWI NA TO ROZWIĄZANIE. KOCHANI, MIEJMY ŚWIADOMOŚĆ, ŻE OPRÓCZ KILKUDZIESIĄCIU LAT ŻYCIA NA TYM ŚWIECIE, JESTEŚMY POWOŁANI DO CZEGOŚ WIĘCEJ, NIŻ TO, CO DOCZESNE.

3. W środę zapraszam na nowennę.
4. Bardzo serdecznie pragnę podziękować WSZYSTKIM, którzy spieszą ze swoją życzliwością i pomocą:
– Za ofiary przelewane na konto parafialne i składane w kościele – OSTATNIE ROZLICZENIE FINANSOWE ZA OKRES 3 MIESIĘCY: listopad, grudzień, styczeń 2021/22 DOSTĘPNE JEST NA STRONIE INTERNETOWEJ !!!
– Za ofiary składane na spłacenie DŁUGU – kolejnego i ostatniego etapu prac remontowych !!!
– Za ofiary składane do skarbonek lub na konto na ogrzewanie kościoła.
– Za posprzątanie kościoła.
– Wszystkim, którzy wspierają swoją parafię w jakikolwiek sposób – serdecznie dziękuję.
– Wiele dzieje się spraw w ciągu kolejnego mijającego tygodnia i wielu z Was okazuje wtedy swoją pomoc, ofiarność i życzliwość: ZA CO BARDZO DZIĘKUJĘ.
5. Z A P O W I E D Z I
Kozłowska Anna st. wol. parafia Sobota
Kopciński Jacek, st. wol. parafia Poznań